Поєдинок розпочався дуже обнадійливо для господарів поля. Уже в дебюті зустрічі кам'янці заробили пенальті. Однак Орест Кузик не зміг переграти з «крапки» Андрія Луніна.

До перерви команди обмінювалися небезпечними атаками, але голів глядачі так і не побачили. А на початку другого тайму "Зоря" вийшла вперед. Після навісу на ближню штангу, Василь Прийма головою відправив м'яч у сітку. Чудовий шанс відігратися «Сталь» змарнувала на 72-й хвилині, коли після удару Едгара Малакяна головою м'яч влучив у поперечину.

Тим часом, рівненський «Верес» у Львові приймав ФК «Маріуполь». Після досить спокійного першого тайму, другий відрізок матчу виявився багатим на події. Господарі відкрили рахунок на 64-й хвилині. Після подачі зі штрафного Валерій Федорчук пробив головою в штангу, а Сергій Борзенко виявився першим на добиванні. А через три хвилини гості залишилися в меншості. За грубий фол пряму червону отримав Сергій Яворський. Проте, «Маріуполю» вдалося уникнути поразки. Після прострілу відзначився Андрій Тотовицький.

«Вголос»