Експозиція презентує понад 30 полотен. Жанрова палітра робіт охоплює, і натюрморти, і пейзажі, і портрети, які були створені впродовж останніх років.

«Живописні роботи Зоряни Базидевич можна трактувати як своєрідний щоденник, вміст якого – не перелік подій, а палітра емоцій зафіксованих кольором, що є рефлексією нена події, а на образи, які хвилюють авторку. На перший погляд вони видаються буденними, але спосіб у який їх розкриває Зоряна Базидевич, надає цим образам своєрідної епічності, аналогічної до фольклору – не монументально-пафосного штибу, а радше казки, народної пісні. Персонажами робіт художниці виступають: Поле, Камінь, Який покотився, Ворони, Бур’ян, За парканом», – говорить про виставку мистецтвознавець Дарина Скринник-Миська.

За її словами, мисткиня ділиться особистісними переживаннями, які не так легко винести на публічний огляд. «Проте означивши цим словом пропоновані твори, Зоряна Базидевич ділиться із глядачем тим, що для неї є дуже особистісним ізначущим. Образи, до яких вона апелює зрозумілі і легкі, асоціації, які вони пробуджують – з тим присмаком ностальгії за дитинством, який знаходить відлуння у кожному глядачеві», – зазначає Скринник-Миська.

Уважність до композиції та кольору відзначив в межах відкриття виставки голова Львівської спілки художників Олег Микита, який зазначив, що давно стежить за творчістю художниці.