П'ятниця, 23 жовтня, буде надзвичайно сприятливим днем із погляду астрології.

Про це розповів астролог, нумеролог Ігор Мехеда, передає "Оглядач".

"Це дуже позитивний сонячний день одночасно зі щораз більшим Місяцем і Венерою в королівському градусі", – сказав він і озвучив низку спеціальних ритуалів.

Як пояснив астролог, планета Венера відповідає за такі аспекти, як дружба, любов, краса, гармонія, симпатія, спілкування, нерухомість, сільське господарство, ділові зв'язки і добробут. Крім того, сам день п'ятниця в астрології вважається днем Венери.

Ігор Мехеда розповів, що 23 жовтня Венера опиниться в королівському 25-му градусі в зодіакальному сузір'ї Діви. "Особливо сприятливо це впливає на здатність до засвоєння нової інформації, навчання, концентрацію уваги, підвищення інтелекту, зміцнення авторитету й авторитетності в соціумі", – уточнив астролог.

Він порекомендував в п'ятницю, 23 жовтня, виготовити своїми руками талісман на удачу. На звичайному аркуші паперу можна намалювати такий символ – амулет Венери, що символізує гармонію двох начал. Намалювати його потрібно обов'язково зеленим кольором.

Ігор Мехеда також порекомендував провести медитацію на руну "Беркана". "Беркана" – це виклик родючості Землі у всіх сферах діяльності людини на землі", – пояснив він.

Астролог розповів, що цього дня сприятливою буде реєстрація підприємства, презентація проєктів, подача заявок у різні інстанції та будь-які юридичні дії.

"Успішно пройдуть будь-які обряди на удачу. Оскільки число Венери – п'ять, усі дії рекомендується проводити 5 разів", – уточнив він.

Читайте також останні новини України на “Вголосі”: