Про це у коментарі кореспонденту Вголосу сказав адвокат ТзОВ «Розвиток нерухомості» Тарас Радковський.

«Розвиток нерухомості» практично 4 роки здобував всі дозволи для того, щоб розпочати тут будівництво. Дуже рідко буває, що забудовники таке практикують. Вони спершу будують, а потім отримують дозволи. Зараз ми маємо рішення міської ради стосовно виділення земельної ділянки під будівництво, існує зареєстрований та підписаний договір оренди земельної ділянки. Існує й історико-містобудівне обґрунтування, яке завірене всіма інстанціями, в тому числі – управлінням культурної спадщини міськради, обласної адміністрації і навіть міністерством культури, де вказано, що на даній земельній ділянці історичних цінностей немає», –  зазначив адвокат.

«Ми маємо видані та засвідчені Андрієм Павлівом (директор департаменту містобудування міськради – Вголос) містобудівні умови обмежень, які дають можливість забудови: висотність, характеристики будівництва», – зауважив Радковський.

Окрім того, він наголосив, що забудовник має декларацію про початок виконання будівельних робіт.

«Ми маємо всі документи. І коли ми проводили демонтаж власних будівель, то дізнались від громадських активістів, що це, виявляється, історична спадщина, але документів на підтвердження цього немає. В нас є документ, який чітко вказує, що це не є історична спадщина», – додав адвокат.

Проте документи адвокат не захотів показати.

«Я зараз вам не збираюся це показувати. Я документи представляв правоохоронним органам, будете давати запит – я вам їх надам», – сказав Радковський.

Нагадаємо, що сьогодні трапився конфлікт громадських активістів і забудовника на Озаркевича, 4. Активісти стверджують, що сьогодні було зруйновано одну з будівель шпиталю А. Шептицького. 

Натомість голова Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Андрій Салюк заявляє, що зруйнована у Львові будівля лічниці Шептицького є пам’яткою архітектури з 1986 року.