Лікар-дієтолог розповів, які продукти категорично не можна їсти під час схуднення, адже вони сильно шкодять.

Так, продукти, що підвищують рівень інсуліну, сприяють накопиченню жиру.

Про це лікар-дієтолог Олексій Ковальов написав у своєму блозі в Instagram.

Лікар пояснює, що інсуліновий або інсулінемічний індекс показує, як підвищується рівень інсуліну в крові у відповідь на вживання певного продукту. Чим нижче цифри ІІ, тим менший інсуліновий відгук викликає ця їжа.

Їжа, багата цукром і вуглеводами

Найвищий інсуліновий відгук викликає їжа, багата цукром і вуглеводами. Однак білкові продукти (особливо молочні та бобові) теж провокують підйом інсуліну. А ось багата жирами їжа яка оливкова олія та вершкове масло, бекон, сир або арахіс, навпаки, не викликає швидкого викиду цього гормону.

“Інсулін – жиронакопичувальний гормон. Його постійно високий рівень в крові провокує або посилює набір ваги. Підвищується інсулінорезистентність – перший крок на шляху до діабету. Нарешті, вечеряючи продуктами з високим ІІ, ми блокуємо роботу іншого гормону – соматотропіну, який спалює жирову тканину під час сну”, – наголошує лікар.

Медик зазначає, що інсуліновий відгук на один і той самий продукт може бути індивідуальним.

“Багато що залежить від поєднання продуктів, способів приготування, мікрофлори кишечнику та інших факторів. Але приблизні загальні значення ІІ продуктів можна знайти в інтернеті”, – підсумував дієтолог.

“Вголос” також повідомляв: