Депутат Львівської міської ради Григорій Козловський намагався викупити "Карпати" у олігарха Петра Димінського, який нині проживає за межами України.

Про це Козловський заявив у прямому ефірі "Народного толк-шоу" на телеканалі НТА.

"Я 5 разів протягом двох років був у тому місці в Європі, де він зараз живе. Говорили добами, по 24 години. На останні перемовини я взяв уже цілу делегацію зі Львова, думав, хоч так вийде домовитись. Але ні. Шансів домовитись немає. По телефону говорили одне, а на зустрічі - інше", - розповів Козловський.

"Тому єдиний шанс врятувати "Карпати" - це забрати їх в комунальну власність міста. От на наступній сесії міської ради ми побачимо, хто любить "Карпати". Як я і обіцяв: зареєстрував відповідну ухвалу. Я буду вимагати проголосувати за неї. Бо це єдина можливість, якою можна витягнути цього пацієнта із моргу (про футбольний клуб, - ред.)", - додав політик.

Нагадаємо, 23 січня на черговій сесії ЛМР депутати голосували за затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5. Рішення підтримали тільки 18 депутатів. 13 утримались, не голосували ще 25. Після цього керівництво “Карпат” виступило із заявою, в якій у провалі голосування звинуватило депутата, президента футбольного клубу “Рух” Григорія Козловського. Після цього Козловський заявив: рішення про надання землі в оренду насправді було аферою, яка завершилася б великими проблемами для всіх футбольних команд міста. Тоді ж з’ясувалося, що мерія збиралася виділити землю двом кіпрським компаніям – під побудову готелю, торгового центру, сауни, кількох ресторанів, магазинів і розважальних клубів.

Згодом в ефірі “Народного толк-шоу” депутат повідомив, що готовий скласти із себе повноваження президента Футбольного клубу “Рух” на найближчий рік і зайнятися порятунком клубу “Карпати”. Також Козловський презентував проект ухвали, підтримавши яку Львівська міська рада могла би врятувати ФК “Карпати”:

  • створити ЛКП “Клуб професійного футболу “Карпати”;
  • утримувати ЛКП за рахунок коштів міського бюджету у розмірі, не меншому ніж 50 млн грн на рік впродовж 5 років;
  • затвердити статут ЛКП, забезпечити його атестацію в Українській асоціації футболу та Українській Прем’єр-Лізі;
  • звернутись до Львівської обласної ради щодо співфінансування ЛКП для його безперебійного функціонування та розвитку.

Цю ініціативу підтримали екскапітан "Карпат" Ігор Кульчицький та Львівська Асоціація футболу.

Повний запис ефіру дивіться тут: