Міністр юстиції України Роман Зварич припускає, що головою МВС Юрієм Луценком могли проводитися оперативно-розшукові дії за рішенням суду, або ж заяви Фокіна (про прослуховування) "просто якась вигадка".

"Я глибоко впевнений в одному з двох: або проводилися оперативно-розшукові дії з боку міністра за рішенням суду, про що він не може говорити..., що може дати підстави для того, щоб з часом була відкрита кримінальна справа, або… заяви Фокіна просто якась вигадка", - сказав він.

Відповідаючи на питання, з якою метою, на думку Зварича, можуть робитися такі заяви, міністр наголосив: "Звичайно він (Фокін) розуміє, що буде звільнений і шукає якісь соломинки, за які можна вхопитися. Мені принаймні так здається на перший погляд".

Раніше повідомлялось, що заступник міністра внутрішніх справ Олександр Фокін звинуватив міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в переслідуванні і спробах звільнення. "Я маю інформацію, що довгий час за наказом міністра іде прослуховування мене і інших заступників, більше того, я чекаю відвертих провокацій від міліційних служб, які безпосередньо підкоряються міністру", - заявив Фокін.

ForUm