Міністр юстиції, голова Всеукраїнської міжрегіональної координаційної методичної ради з правової освіти населення Роман Зварич провів чергове виїзне засідання ради у Львові за участю керівників обласних управлінь юстиції та представників влади Львівської області. Як зазначив Роман Зварич, метою проведення даного засідання є висвітлення основних напрямків правоосвітньої діяльності у забезпеченні необхідних умов для набуття широкими верствами населення правових знань та доступу громадян до джерел правової інформації.

Більшість виступів представників львівської влади зводились до звіту за свою діяльність перед міністром юстиції. Зокрема, заступник начальника Львівського обласного управління юстиції Богдан Юськів, висвітлюючи діяльність органів юстиції Львівської області у забезпеченні необхідних умов для набуття широкими верствами населення правових знань та доступу громадян до джерел правової інформації, зазначив, що громадські приймальні, які функціонують при управлінні за 1-ий квартал 2005 року надали безкоштовну правову допомогу 2 тисячам громадян. Натомість, начальник Головного Львівського обласного управління у справах захисту прав споживачів Павло Сосновський підкреслив, що при здійсненні управлінням перевірки 2810 суб’єктів підприємницької діяльності на 98% перевірених суб’єктах було виявлено порушення прав споживачів.

На засіданні виступали також заступник начальника Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Богдана Біляк, яка розповіла про стан правової освіти в навчально-виховних закладах для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування Львівської області, начальник Служби у справах неповнолітніх Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис – про запобігання дитячій бездоглядності як пріоритетний напрямок діяльності місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, доктор педагогічних наук, професор, заступник директора ІГСН НУ „Львівська політехніка", завідувач кафедрою соціології та соціальної роботи „Деякі проблеми соціального виховання дітей-сиріт" Ірина Курлик та інші.

З привітальним словом на засіданні виступили голова Львівської ОДА Петро Олійник та голова Львівської обласної ради Михайло Сендак. На засіданні ради був також присутній міський голова Львова Любомир Буняк. Наступне виїзне засідання буде проведене в Одеській області у вересні цього року.

Прес-тайм