Базу даних Колумбійського університету, де знаходяться дані про освіту міністра юстиції Романа Зварича, не було зламано, про що заявляв міністр.

Про це пише "Львівська газета" у вівторок. Журналісти "Газети" звернулася у відділ зв’язків із громадськістю Колумбійського університету в Нью-Йорку.

Перевіривши інформацію, старший співробітник відділу Девід Поратта повідомив, що "ніхто ніколи не зламував бази даних про студентів Колумбійського університету".

Відділ зв’язків із громадськістю також надав "Газеті" інформацію про студента Зварича, яка зберігається в їхній документальній базі:

"Пан Зварич відвідував Школу міжнародних відносин Колумбійського університету (Columbia University's School of International Affairs), теперішня її назва - Школа міжнародних суспільних відносин (School of International Public Affairs) - чотири семестри, від осені 1976-го до весни 1978 року. Зварич був зареєстрований, але не закінчив програми", - пише "Газета".

Як відомо, у понеділок Зварич заявив, що знає, хто "замовив" скандал навколо його освіти.

"Я з'ясував, хто замовив перевірку. Однак імен називати не стану, тому що це, думаю, питання кримінального розслідування", - сказав Зварич.

За його словами, "було здійснено незаконне проникнення в базу даних Колумбійського університету".