Шановні краяни! Дорогі співвітчизники!

2 березня 2010 року в результаті підкилимних ігор та зрад припинила своє існування "помаранчева" коаліція демократичних сил у Верховній Раді України. 3 березня голосами депутатів Партії регіонів, Блоку Литвина, комуністів та окремих депутатів з "Нашої України" був відправлений у відставку проукраїнський уряд Юлії Тимошенко. Разом з цим в Україні завершилась епоха демократії, законності, парламентаризму та відкритої політичної боротьби. Практично припинилась розбудова національної Української Держави. На жаль, після реваншу проросійських сил наша країна скочується до домінування у політичному процесі авторитарних способів управління, коли досягнення мети виправдовують будь-які засоби. Залякування, підкуп, шантаж, груба сила - ось неповний інструментарій, який незабаром може увійти в реалії української політики.

Прикро, але це трапилось завдяки мовчазній згоді значної кількості наших співвітчизників, які на перше місце поставили власні інтереси, а не майбутнє своїх дітей та внуків.

Більше того, окремі представники націонал-патріотичних середовищ, закликаючи не йти на президентські вибори або голосувати проти всіх, безпосередньо спричинились до перемоги Віктора Януковича. І тепер жодні їхні виправдання не змиють цю ганьбу, бо така позиція - це явний колабораціонізм з промосковською, недемократичною, антиукраїнською за своєю суттю політичною силою. Силою, яка є на побігеньках в олігархів та реально штовхає Україну в орбіту залежності від Росії.

Безсумнівно, в нинішніх складних політичних реаліях єдиним лідером демократичних сил та виразником українських національних інтересів є Юлія Тимошенко. Її цінності - це національна незалежність, самоідентичність, захист єдиної державної мови, культури, історії, і захист стратегічних об’єктів. Як зазначила Прем'єр-міністр України вчора під час виступу у парламенті - "Наша команда жила, живе і буде жити тільки однією цінністю – Україна понад усе!". Закликаємо усіх краян, усі проукраїнські демократичні сили об'єднатись навколо Юлії Тимошенко та БЮТ заради боротьби за нову Україну!