НАРОДЕ УКРАЇНИ!

Збулися відвічні мрії українського народу, справдилися прагнення десятків мільйонів громадян України – нарешті наша держава має справді народну владу, має всенародно обраного Президента – ВІКТОРА ЮЩЕНКА.
Тепер ми сміливо, з благословенням Божим, можемо сказати: Ющенко – наш Президент. Президент, який не боїться нічого: ні отруєнь, ні останніх шаленств влади, ні зачинених дверей, які рано чи пізно впадуть перед своїм новим президентом!
Мільйони українців, які зараз відстоюють своє майбутнє на вулицях, пишуть помаранчевими кольорами історію свободи, творять фундамент нової, великої, процвітаючої, єдиної України.
Звертаємося також до тих громадян, які не голосували за Віктора Ющенка. Він є і Вашим Президентом. Невдовзі Ви переконаєтеся, що народовладдя і європейський вибір – це і Ваше майбутнє, майбутнє Ваших дітей. Станьте з колін, на які Вас поставив режим Кучми-Януковича, підтримайте і захистіть нову справді народну владу. Вибір є, і це – Віктор Ющенко.
Громадянський рух “ЧИСТА УКРАЇНА” ще раз вітає всіх українських громадян визначною подією – обранням нового Президента. Громадянський рух “Чиста Україна”, як виразник волі студентства і молоді, відтепер вважає єдиним легітимним, всенародно обраним Президентом ВІКТОРА ЮЩЕНКА.
Добро завжди перемагає зло, Ющенко – наш Президент!
Правда за нами! Перемога – за нами!
Слава Україні!

громадянський рух “ЧИСТА УКРАЇНА”

Очисти владу! Очисти Україну!