Шановні виборці Львова!

Настав час дійсних змін. А вони можливі тільки з приходом до влади дійсно нових сил.

Фактично усі інші партії очолюють колишні члени Компартії, які від виборів до виборів переходили від одної партії до іншої або міняли назви партії, знаючи, що за час свого депутатства нічого кращого не зробили і розуміючи, що під попереднім брендом їх уже ніхто не обере. А приходячи до влади вони завжди на нижчі посади ставили когось від себе. Всесвітня історія неодноразово підтверджує відому істину – від зрадників добра не дочекаєшся, бо йому власна кишеня дорожча від інтересів суспільства. Як наслідок, в основному усі ці роки йде розкрадання усіх наших народних надбань, малювання проектів для більшого збагачення за рахунок збільшення цін, розкрадання усього, що ще не продано народного.

В інших державах світу завжди по іншому саме там, де при владі ліві сили, а особливо там, де комуністи. Їх не торкнулась економічна криза, яка затіяна багатіями для свого ще більшого збагачення. Це такі країни, як Китай, В’єтнам, Лаос, більшість країн Латинської Америки.

Прекрасно живуть, не знаючи негараздів і великих проблем, наші сусіди білоруси, які не знають, що таке безробіття, нестача грошей на проживання, непомірна дорожнеча. В Білорусії кожен може безоплатно навчатись, лікуватись, займатись спортом, в гуртках художньої самодіяльності. В Білорусії кожна людина забезпечена житлом і платить комунальні послуги по розрахунку, як у радянські часи, тобто мізер своєї достойної зарплати. На маленьку Білорусію збудовано 48 Льодових палаців, де може кожен безкоштовно займатись (для порівняння: це так, якби у нас на Львівщині кожен район в області мав би такий Льодовий палац). Білоруси споживають високоякісні продукти власного виробництва. Там, фактично, кожна дитина здорова і люди ведуть здоровий спосіб життя.

На сьогодні в Італії Президентом країни обраний комуніст, тому і живуть італійці набагато краще, бо вони обирають правильну владу. Прийшли до влади ліві і в Чехії, бо не хочуть чехи жити в дикому для них суспільстві. До складу чеського парламенту обрано майже 14 % комуністів, у Німеччині -- 13 %. Це тільки частина прикладів із політичного життя Західної Європи, -- Європи, до якої ми прагнемо. Загалом по світі подібні приклади можна ще перечислювати і перечислювати.

Так чому ж ми, львів’яни, не хочемо жити по іншому, чому ми до влади обираємо хапуг, злодіїв, зрадників, корупціонерів... Чому самі не хочемо змінити своє життя і подумати, що буде далі з нашими дітьми і внуками, із нашою країною?

Настав час до влади обрати людей порядних і чесних, спеціалістів виробництва і тих, хто буде будувати, а не руйнувати. Час обирати до влади своїх представників -- від робочого народу. Від тих людей, хто власними руками створив у радянські часи такий величезний економічний потенціал України, завдяки якому наша країна під керівництвом комуністів входила до першої п’ятірки найрозвинутіших країн Європи. Час обирати до влади теперішніх комуністів, адже вони незаплямовані корупційними діями.

Разом з вами ми переможемо злодійську владу!

Зробіть правильний вибір, як це роблять у інших країнах світу, де державою керує народ, і тому живуть там достойно.

Закликаю Вас голосувати за кандидатів від Комуністичної партії в одномандатних мажоритарних округах, а також за списки кандидадітв від Компартії (№ 41 – до Львівської облради, № 51 – до Львівської міськради).

Особисто я балотуюся до Львівської міськради (округ № 3 по Галицькому району), щоб відстоювати ВАШІ інтереси – інтереси тих, хто сьогодні живе справедливим життям і хоче бути у себе в місті господарем. Я завжди відстоював і буду відстоювати інтереси громадян міста, які своєю працею створювали і хочуть надалі створювати гідне життя громадянина Великої Держави, які бажають жити в нормальному справедливому суспільстві.

Якщо ми не змінимо своє життя сьогодні, завтра буде пізно!

Оберіть до влади тих, хто хоче для усіх ВАС миру, добра і злагоди!