У відповідності до ч. 3 ст. 55 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова ради працює у раді на постійній основі, не може мати інший представницький мандат, суміщати свою службову діяльність з іншою роботою, в тому числі на громадських засадах (крім викладацької, наукової та творчої у позаробочий час), займатися підприємницькою діяльністю, одержувати від цього прибутки.

Згідно з вимогами ст. 68 Конституції України кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Голова Турківської районної ради Лило Юрій Дмитрович грубо порушує зазначені вимоги Конституції та законів України і обіймає посаду на громадських засадах голови Турківської районної організації НУНС.

На підставі викладеного та керуючись ст. 12 Закону України «Про прокуратуру»

П Р О Ш У :

1.    Притягнути до відповідальності голову Турківської районної ради Лило Юрія Дмитровича за порушення ст.ст. 19, 68 Конституції України та ст 55 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2.    Вжити заходів, щоби Лило Ю.Д. залишив одну із своїх посад, як цього вимагає закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

3.    Вжити заходів, в подальшому, щоби в Турківському районі не було подібних порушень в подальшому.

З повагою,

Перший Секретар Львівського обкому
Комуністичної партії України                            О. Калинюк