"Шановна львівська громадо!
Лічені дні залишилися до 31 жовтня ― знакового для кожного українця дня, коли громадяни України матимуть шанс вибрати народного Президента. У найближчу неділю кожен із нас, прийшовши на виборчі дільниці, отримає можливість не лише віддати свій голос за того чи іншого кандидата, а й висловитися за майбутнє нашої країни, за майбутнє наших дітей,
Глибоко розуміючи важливість правильного вибору, звертаюсь до львівської громади гідно скористатися наданою Конституцією України можливістю ― вирішити майбутнє нації шляхом виборів нового Президента України. Всупереч заявам наших недоброзичливців доведемо світові, що наша незалежність вічна, Україна єдина і неподільна. Ми віримо, що народові потрібна "в своїй хаті своя правда", і ніхто не посміє посіяти поміж нас зерна ворожнечі і неправди.
Цьогорічний виборчий процес в Україні є непростий. Але деструктивним силам не вдалося посіяти між львів'янами іскру взаємних протиріч, не вдалося втягнути нас у провокації, не вдалося позбавити нас права зробити власний вибір. Вибір, на який я вірю, не вплинуть жодні технології, чи різноманітні прояви дешевого популізму. Вибір, окреслений розумом та вистражданий серцем. Ми, львів’яни, у вирішальні моменти історії уміли вистояти, відстояти демократію. То ж мусимо вистояти і в цей особливий день, 31 жовтня 2004 року, не порушуючи громадянського миру і спокою, і разом із Донецьком, Дніпропетровськом, Харковом і Києвом, разом з усією Україною проголосувати за народного Президента України. Я, як міський голова, хочу подякувати львів'янам, котрі напередодні виборів вкотре продемонстрували мудрість, витримку і політичну зрілість.
Дорогі львів'яни! Все в наших руках! Кожен із нас мусить зрозуміти, що особиста участь у всенародному волевиявлені ― крок, який нас зобов'язує зробити сама історія. Заради процвітання нашої великої держави, заради майбутнього наших дітей. Проігнорувавши вибори, ми, львів'яни, автоматично позбавимо себе права цивілізовано і мирно вплинути на долю країни, за яку десяткам поколінь наших предків доводилося проливати свою шляхетну кров.
Тож усі. Як один, прийдемо 31 жовтня на виборчі дільниці і віддаймо свій голос за того, кого вважаємо набіл гідним очолювати державу. Пам’ятаймо: місія кожного українського патріота підтримувати свою державу...
Слава Україні!"