Звертаюся до вас, як до людей державних, які добре розуміють, як багато значить для України збереження її Конституційного ладу, правопорядку, законності.

Усі роки незалежності ви надійно стоїте на стражі закону, Конституції. Завдяки вам ми прожили всі ці роки в незалежній Україні без громадянських конфліктів. Завдяки вашій відповідальності і високому професіоналізму нам вдалося залагоджувати дуже гострі ситуації, які виникали не раз, коли людей намагалися зіштовхнути або на міжконфесійному, або на міжнаціональному грунті.

Ми разом з вами мудро і відповідально діяли в тих випадках, коли виникали небезпеки для миру і злагоди в нашому суспільстві. І нам це вдавалося.

Я вірю в вас. Переконаний, що і тепер, коли окремі політики намагаються збурити народ, нацькувати брата на брата, спровокувати громадянські зіткнення в угоду своїм амбіціям – ви станете на захист Конституційного ладу і закону. Ви будете гарантом спокою і миру в Україні. Тому що Україна в нас одна. І ризикувати нею не можна. Не можна допустити провокацій лише тому, що хтось, програючи вибори, керується принцом – після мене хоч потоп.

Ми повинні зробити все, щоб і другий тур виборів пройшов чесно і прозоро, щоб результат був визнаний і в Україні, і в світі. Щоб новий Президент швидко і ефективно почав виконувати свої обов’язки. Адже нам не можна втрачати час – треба діяти. Україна в розрусі. Її треба разом рятувати.

Закликаю вас всі сили, відповідальність і вашу державницьку мудрість покласти на алтар захисту конституційного ладу, миру, злагоди в Україні.

Звертаюся до усіх вас із запевненнями, що я буду робити все, щоб створювати усім вам гідні умови праці, щоб ви мали гідні зарплати, щоб усі ви були спокійні за своє майбутнє.

Як Президент я зроблю все, щоб усі ви, хто сьогодні виконує таку важливу місію із захисту закону і правопорядку в країні, залишилися на своїх відповідальних постах і мали можливість чесно виконувати свій обов’язок перед Україною.