Про це Йосиф Ситник сказав під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Депутат зазначив, після словесної перепалки у вбиральні, Дмитро Добродомов вибіг за ним у фойє сесійної зали облради, вхопив за сорочку і штовхнув у груди. Йосиф Ситник наголосив, що у відповідь не бив журналіста, а лише рефлекторно відштовхнув його.

Після конфлікту із Добродомовим, за словами Йосифа Ситника, він пішов із обласної ради, бо відчув загальну слабкість, дискомфорт у горлі. Зважаючи на це, поїхав у міську клінічну лікарню швидкої допомоги, де медики діагностували у нього забій грудей із лівої сторони, а також пошкодження м’яких тканин на шиї.

Крім того, Йосиф Ситник розповів, що вважає провокацією та злочином дії директора медіа-холдингу «ЗІК».

Крім того, Йосиф Ситник розповів, що вважає провокацією та злочином дії директора медіа-холдингу «ЗІК». Зокрема, депутат назвав правопорушенням нецензурні висловлювання та шарпанину Добродомова у стінах сесійної зали облради.

«Вважаю всю цю історію провокацією зі сторони Дмитра Добродомова. Тільки не розумію, навіщо цій людині та дія потрібна. Може вона повинна дати комусь певні дивіденди, показати Україні, що у Львові теж відбуваються провокації. Можливо,  Добродомов хоче прирівняти себе до Тані Чорновол, яку нещодавно побили. Але, порівнюючи її стан і вигляд Добродомова, мені залишається незрозумілим цей крок», – сказав депутат.

Відповідаючи на запитання про те, чи подаватиме «свободівець» зустрічну заяву в міліцію, оскільки має підтвердження про травму та покази очевидців, Йосиф Ситник зазначив: «Це була словесна перепалка, яка потім з боку мого опонента переросла у шарпанину. Я вважаю, що, по-чоловічому, я не маю права звертатися із такими дрібницями до міліції. Навіть  якщо мене і штовхнули, я не маю права бігти в міліцію, жалітися і я цього не робитиму».

Як писав Вголос, через бійку в Львівській облраді відкрито кримінальне провадження.