Численні квартири Андрія Васька у Києві, Львові, будинок у Дрогобичі та бізнес дружини. Що насправді тримає «на плаву» родину чиновника ЛОДА Андрія Васька - у новому проекті телеканалу НТА «НАГОЛО».

Аби зрозуміти, чим насправді володіє Андрій Васько – головний спеціаліст з питань медичної допомоги в ЛОДА та його родина, журналістам «Наголо» довелося добряче покопирсатися у минулому чиновника та поїхати на його малу Батьківщину – у мальовничий Борислав. Як виявилось, колишній лікар та викладач одного з найпрестижніших медуніверситетів України – чоловік доволі заможний: чотири двокімнатні квартири у Києві, дві квартири – дво- та трикімнатна – у Львові, та орендоване приміщення для підприємницької діяльності дружини чиновника площею 176 квадратних метрів, що також розміщене у місті Лева. Їздить сім`я чиновника автомобілем Toyota RAV 4 2014 року випуску, який належить дружині Васька. Сьогодні вартість такої машини коливається у районі 500 тисяч гривень, однак станом на 2014 рік, а саме тоді чиновник її придбав, новенька Тойота коштувала на кілька сотень тисяч більше.

«Наголо» з’ясувало, що майно на вулиці Лижв’ярській, а це дві квартири, належать дружині Андрія Васька – Марті Федак. Помешкання розташовані в історичному районі з неофіційною назвою «Стрийське узгір’я», де свого часу звели чимало функціоналістичних вілл, які збереглися і до сьогодні. В одній із таких проживає й сім’я чиновника ЛОДА.

У програмі «Наголо», журналісти показали й інші помешкання Андрія Васька, але вже у Києві. Відповідно до декларації, дві з них – його, інші – дружини. Квартири придбані у далеко не найбідніших районах столиці. Одна з них – власність Васька – розміщена у Голосіївському районі. Площа помешкання – 46 квадратних метрів. У тій же ж частині Києва, на тій же вулиці Саксаганського, і в тому ж будинку, буквально по сусідству – ще одна двокімнатна квартира сім’ї чиновника, площею 45,7 квадратних метрів – тільки зареєстрована вона на Марту Федак – дружину Андрія Васька. Ще одне помешкання розташоване на колишній вулиці Горького, що тепер перейменована на Антоновича. Там Андрій Васько володіє двокімнатною квартирою, площею 51,5 квадратних метрів. Однак це ще не найцікавіше. Адже дружина Андрія Васька є власницею нерухомості мало не у самісінькому центрі Києва – у Печерському районі, у провулку Госпітальний. Площа помешкання – 52,8 квадратних метрів. Є майно у подружжя Васьків і у Харкові: дві двокімнатні квартири, площею 75,5 і 61,5 метри квадратні відповідно.

Марта Федак є власницею львівської філії клубу «Сім’я від А до Я». Це підприємство засноване ще у 2000 році у Харкові. Львівська філія з’явилась у 2016-му. Програми клубу орієнтовані на молодих батьків, які чекають на народження малюка, або ж перебувають у процесі виховання малесенької дитини. За дивним співпадінням, свій бізнес дружина Андрія Васька розпочала саме тоді, коли чиновник вже займав посаду у Львівській облдержадміністрації.

Детальніше про статки чиновника ЛОДА Андрія Васька та його родини дивіться у програмі «Наголо» за посиланням нижче.

Довідка: «Наголо»  - це ще один проект команди розслідувачів телеканалу НТА. Відтепер кожної середи о 20:10 журналісти розповідатимуть, де живуть українські чиновники, у яких автомобілях їздять та що ще приховують між рядків офіційних декларацій. Команда проекту “Наголо” працює з десятками відкритих баз даних, детально вивчає нерухомість, статки та бізнес не лише чиновників, але й їхніх найближчих родичів, яких посадовці, зазвичай, не згадують у своїх деклараціях.