Про це заявив директор Львівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Микитин під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Ігор Микитин зазначив, що протягом останніх п’яти років у Львівській ОДА було проведено 5 структурно-кадрових змін.

«Кожен голова обласної державної адміністрації, приходячи на посаду, через якийсь час видає розпорядження про зміни у структурі. Це, звичайно, призводить до кадрових змін та проблеми для працівників. Кожного разу складалося подвійне враження від потрібності таких змін. В останньому випадку зміни відбувалися на підставі постанови Кабінету міністрів. Однак тут були різні варіанти дій: можна було виконати розпорядження керівництва, втілити певні свої ідеї, або просто позбутися частини людей», – сказав експерт.

Він додав, що працівники Львівської ОДА, які були звільнені внаслідок впорядкування структури адміністрації можуть відновитися на роботі за рішенням суду. Якщо таки судових засідань буде багато, це «вдарить по кишенях платників податків», оскільки Львівській ОДА доведеться виплатити компенсації звільненим.

Як приклад, Ігор Микитин нагадав те, що у 2011 році за незаконні звільнення із міського бюджету Львова було виплачено понад 900 тисяч гривень.