Про це повідомив регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Донецькій і Луганській областях, правозахисник Павло Лисянський на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, українця вдалося звільнити завдяки колективним діям міжнародного співтовариства.

«Громадянина України засудженого до 2014 року, якого НВФ «ЛНР» незаконно утримувало у місцях позбавлення волі, завдяки колективним діям міжнародного співтовариства, вдалося звільнити», - пише правозахисник.

У той же час він не став розголошувати особистість і персональні дані чоловіка. Лисянський припустив, що, можливо з часом, буде проведена прес-конференція за участю звільненого.

Раніше регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Донецькій і Луганській областях писав з цього приводу в Facebook: «Громадянин України був засуджений на три роки Українським судом. Термін ув'язнення закінчився два роки тому, але людина продовжує відбувати покарання (точніше сказати, незаконно утримуватися). Аргументація така, що апеляція подана адвокатом засудженого не розглянута, і на думку «чиновників» вирок не вступив у законну силу (є офіційний документ).»

Також зазначалося, що дії відбуваються в так званій «ЛНР».