Зураба Аласанію, контракт із яким був розрахований на 4 роки, звільнили з посади голови правління Національної суспільної телекомпанії України. Рішення достроково розірвати угоду у четвер, 31 січня, прийняла Наглядова рада НСТУ.

Про це написала спостережної ради Світлана Остапа.

"Тільки що Наглядова рада Суспільного більшістю голосів проголосувала за дострокове розірвання контракту з головою правління НСТУ Зурабом Аласанією. 9 за, 3 проти", – написала вона.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2019465828137910&set=a.305021232915720&type=3&theater

Як писав «Вголос», 25 січня керівники Львівського обласного радіо та телебачення під час сесії Львівської міської ради виступили з критикою реформи суспільного мовлення.

Натомість Зураб Аласанія на своїй сторінці у Facebook зазначив, що "багато років ЛОДТРК (Львівська обласна державна телерадіокомпанія) жила корупцією, крадіжками, клановими зв'язками, родинними дрібними бізнесами навколо виробництва телепродукту (та й просто незаконними крамничками на теріторії), продажем ефіру, що їй не належав, джинсою та цілуванням влади нижче спини і припудрюванням (буквально) сановної голови особисто керівником".

Концерти на замовлення на львівському телебаченні Зураб Аласанія назвав "диким несмаком", а політичні телемайданчики – "нафталіном, не цікавим навіть родичам "ведучих» та гостей".

Працівники Львівського обласного радіо та телебачення 30 січня пікетували Львівську обласну раду, де саме відбувалася сесія.