В столиці України сталося моторошне вбивство чоловіка, дружини та їхнього 8-річного синочка. Відомо, що доданого злочину є причетний старший син загиблих - 16-річний хлопець.

Правоохоронці вже вручили йому повідомлення про підозру та відправили під варту на два місяці.

Інформацію про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Відомо, що у понеділок, 26 квітня, в одній із квартир житлового будинку на вулиці Ревуцького, що у Дарницькому районі столиці, виявили тіла трьох людей зі слідами насильницької смерті. Так, їх вбили ножем.

Зазначається, що всі загиблі - місцеві мешканці 1971, 1979 та 2012 років народження.

16-річного підлітка правоохоронці затримали під час переслідування після його втечі з квартири. При собі він мав ніж, який ймовірно був знаряддям вбивства. Ніж вилучено та направлено на експертизу.

Згідно з попередніми даними, юнак заздалегідь придбав ніж, яким зарізав свою сім'ю.

Наразі слідчі дії тривають. Заплановано проведення психолого-психіатричної експертизи з метою встановлення психічного стану підозрюваного.

Що відомо про трагедію

  • В столиці України сталося жорстоке вбивство чоловіка, дружини та їхнього 8-річного сина. Так, вбивцею виявився старший син подружжя - 16-річний підліток.
  • Вони проживали на вулиці Ревуцького, що у Дарницькому районі Києва.
  • У квартирі, де сталося вбивство, кілька днів лежали трупи власників та малолітнього хлопчика. На їхніх тілах були сліди численних ножових ударів.
  • Після вбивства своєї сім'ї хлопець ще кілька днів жив з їхніми тілами в одній квартирі, а після того, як їх почали шукати родичі, він втік.

Читайте більше новин від ІА Вголос: