Про це написав на своїй сторінці у Facebook координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Суть в наступному. Як відомо, на Донбасі представники терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» захопили 6 телевеж (якщо бути більш точним - телерадіопередаючих центрів). «Захопили» – це в інтерпретації генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (РРТ) Олександра Півнюка (у профспілки РРТ - версія навмисної «​​здачі» терористам цих об'єктів). Українські телеканали відключені, зате замість них жителі Донбасу вже другий місяць дивляться російські - з тією лавиною брехні і пропаганди, яка властива ПутінТВ», – пояснив Тимчук.

За версією профспілкової організації Концерну РРТ, згаданий пан Півнюк у «співпраці» з главою Держслужби спецзв'язку та захисту інформації Володимиром Звєрєвим навмисно здійснюють підтримку терористів, забезпечуючи технічну підтримку мовлення російських каналів на Донбасі.

«При цьому по лінії РРТ проходить і спецзв'язок. Профспілка наполягає, що «коди урядового зв'язку в Луганській і Донецькій областях знаходяться в розпорядженні терористів» - вони нібито передані бойовикам керівництвом РРТ і Держслужби спецзв'язку (а ми-то думаємо, звідки у бойовиків найоперативніша інформація)», – наголосив він.

«У нас на даний момент немає свідчень з приводу «здачі» терористам спецзв'язку. Але звичайна логіка підказує, що звинувачення на адресу керівництва РРТ в допомозі терористам цілком обгрунтовані. І мова не тільки про безпосередню технічної підтримки об'єктів Концерну, контрольованих терористами», – додав Тимчук.

За його словами, варто було б керівництву РРТ всього лише припинити, наприклад, оплачувати рахунки за електропостачання згаданих шести телерадіопередаючих центрів, як вони припинили б роботу.

«І не діяли зараз в інтересах російського ТБ - а значить, російської пропаганди, будучи своєрідною «інформаційної п'ятою колоною» на території України», – зазначають в «ІО».

Зараз група «Інформаційний опір» вивчає документи, передані групі профспілкою РРТ. Паралельно група звернулася до компетентних органів з проханням ініціювати термінове розслідування по лінії спецслужб.