Gazeta Polska Codziennie інформує про компрометацію російської дипломатії.

Ідеться про скандал з наркобізнесом, який роками процвітав завдяки дипломатичній пошті посольства РФ в Аргентині. Дипломатичним маршрутом надходили в Росію великі партії наркотиків. А скандал спалахнув через 400 кілограмів кокаїну, який знайдено на території російського посольства в Аргентині, і який підготовлено до передання в Росію за посередництвом дипломатичної пошти.

Звинувачений в організації контрабанди Андрій Ковальчук перебуває в Берліні і боїться повертатися в Москву. Він воліє, щоб його справу розглянув німецький, а не російський суд. Кажучи по-іншому, могло б виявитися, що в Росії зроблять з Ковальчука козла відпущення, а скандал, який скомпрометував російську дипломатію, постараються розмити, – повідомляє видання.

Як відомо, у лютому 2018 року в міжнародному аеропорту Буенос-Айреса (Аргентина) затримали місцевого поліцейського Івана Близнюка (син російських емігрантів), який прибув з Риму зі своїм знайомим. Його підозрюють в причетності до створення каналу постачання кокаїну в Росію.