Пропозиції змін до програми "Народного Союзу Наша Україна", запропоновані Львівською обласною організацією, не розглядались на партійному з'їзді у Києві. Про це "Прес-Тайм" повідомив депутат Львівської міської ради, делегат з'їзду Сергій Бащук. Він зазначив, що пропозиції змін до програми партії були передані до робочої групи, яка працює над цим питанням у Києві.

"Програма відточуватиметься на осінь. Думаю, ці зміни розглядатимуть на наступному з'їзді. Можливо будуть переписані декілька розділів", - сказав Сергій Бащук. Найбільшою подією був виступ Віктора Ющенка. Взагалі з'їзд носив робочий характер, що і потрібно партії, яка розбудовується", - повідомив Сергій Бащук. Також він зазначив, що під час з'їзду були проведені певні кадрові зміни, а саме ротації у Раді та ревізійній комісії партії.

Як повідомляло агентство, 2 липня конференція Львівської обласної організації "Народний Союз Наша Україна" внесла свої пропозицій щодо змін та доповнень до Програми та Статуту партії для розгляду цього питання на з'їзді партії. Зокрема, до Статуту партії було запропоновано внести зміни та доповнення по 38 пунктах Статуту.
Однією з найбільш вагомих пропозицій щодо змін у Статуті партії є те, що рішення про зміни до Статуту та Програми партії будуть прийматися за рішенням більшої частини зареєстрованих на з'їзд