Цьогорічна зима очікується із різким потеплінням, зокрема можливі і такі дні, коли температура повітря буде дуже високою, як на зимовий період.

Про це повідомила завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух, пише Главред.

За словами метеоролога, зима цього року буде аномальною.

"Аномалії можуть бути щодня, які дадуть і в середньому аномальну температуру. Або навпаки, як минулого року - дві декади січня зберігалася дуже висока температура (на Поліссі та у Львівській області, спостерігалася навіть температура, яка зазвичай характерна для південного узбережжя Криму), а потім буквально тиждень трималася аномально низька температура", - пояснила Віра Балабух.

Зима-2021: прогноз погоди

Синоптик зазначила, що в Україні спостерігається тенденція до різкої зміни погоди. Вона наголосила, що цьогоріч також буде мало холодних та по-справжньому зимових днів.

"Очікується, що середня за сезон температура буде вищою, ніж на початку століття. Тобто близько 20 днів на місяць може переважати досить тепла, як для зимового сезону, погода", - наголосила кліматолог.

Більше новин погоди читайте за посиланням: