Погода

Погода Львова: ми знаємо, який сьогодні настрій у природи

Сонячно чи похмуро, дощ чи снігопад, туман чи гроза, ожеледиця чи надзвичайно висока вірогідність виникнення пожежної небезпеки: що сьогодні приготувала нам усім погода Львова? Про це знає Господь Бог, Український Гідрометцентр та ми, інформаційне агентство «Вголос».

На нашому сайті ви завжди знайдете актуальний прогноз погоди для Львова:

  • на сьогодні;
  • на завтра;
  • на тиждень;
  • на 15 днів;
  • на місяць.

Де ми беремо інформацію та чому можемо бути певними в її достовірності? Джерелами для складання прогнозу погоди у Львові є дані Укргідрометцентру, сайтів Sinoptik та Gismeteo – найбільш авторитетних спеціалізованих сайтів в Україні. Не оминаємо ми увагою й прогнози погоди відомих українських синоптиків: Наталії Діденко, Володимира Деркача, Леоніда Горбаня та інших.

Окрім того, на сайті інформагентства «Вголос» ви можете отримати оперативні новини щодо погодних катаклізмів:  пожеж, повеней, злив, гроз, ураганних вітрів, посухи, землетрусів, снігопадів і сильних морозів. Ми висвітлюємо наслідки стихійних лих у регіоні, під час яких населені пункти залишилися без електропостачання, були затоплені помешкання та господарства, паралізовані автошляхи, повалені дерева тощо. Своєчасне попередження про примхи природи – то вже половина справи порятунку тих, хто опинився в епіцентрі подій!

І взагалі, Vgolos вважає, що то дуже корисна звичка – зазирати на наш сайт двічі-тричі на день, аби завжди бути готовим до мінливої погоди Львова. Завдяки нашим відомостям вас ніколи не застане без парасольки дощ, мороз – без теплої одежі та спека – без сонячних окулярів. Сприятливої нам всім погоди у Львові та гарних новин!