Кандидат на виборах президента України 2019 Юрій Бойко відкликав реєстрацію лідера партії “Опозиційна платформа — За життя” Вадима Рабиновича довіреною особою.

Про це йдеться в постанові Центральної виборчої комісії.

Повідомляється, що 12 лютого Бойко подав заяву про відкликання Рабиновича та реєстрацію довіреною особою Михайла Макаренка. ЦВК встановила, що подані документи відповідають вимогам закону, і скасувала реєстрацію Рабиновича.

Рабиновича також зобов’язали повернути до ЦВК посвідчення довіреної особи Бойко. Відповідно, таке посвідчення отримає Макаренко.

Зазначимо, у своїй декларації Бойко вказав земельні ділянки, будинок в Київській області, квартири в Луганській області й Росії та іншу нерухомість. Кандидат за рік отримав майже 249 тис. гривень зарплати, майже 253 тис. гривень на депутатську діяльність, майже 27 тис. гривень пенсії. На банківських рахунках Бойко зберігає 14 тис. доларів, а його дружина – більше 10 млн грн, майже 1 млн доларів і 3,3 млн рублів.

Нагадаємо, ще не так давно Бойко та Рабинович створювали новий політичний проект через що, як сам коментував, був виключення з “Опоблоку”.