Міський голова Харкова Геннадій Кернес стверджує, що партія «Відродження» хотіла висунути його кандидатом у президенти України на виборах у 2019 році.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Вони пропонували мені висуватися. Я таку пропозицію не прийняв, тому що я люблю місто й хочу бути поруч із харків’янами», – розповів Кернес журналістам у середу.

Він іще раз підтвердив, що готовий підтримати на виборах нинішнього Президента Петра Порошенка.

«За якого президента голосував би Кернес? Я можу сказати. За Порошенка. Чому? Тому що він докладав чимало зусиль, щоб у Харкові було фінансування метрополітену, щоб у Харкові було фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, Світового банку,.. і до питань, пов’язаних із децентралізацією, поліпшенням міжбюджетних відносин», – сказав Г.Кернес.

«Я знаю, що харків’яни не дають оцінку «добре» Президенту, я знаю, що вони ставляться до нього не з такою повагою, як, припустимо, до інших політиків. Але ми маємо спілкуватися, ми маємо роз’яснювати ці всі речі», – додав він.

Нагадаємо, 10 серпня суд закрив кримінальне провадження проти Кернеса та його охоронців «у зв’язку з відмовою сторони обвинувачення підтримувати обвинувачення у справі», бо прокурори пропустили сім останніх засідань без поважної причини.

Раніше «Вголос» писав, як радник мера Харкова Геннадія Кернеса, боєць харківського «Оплоту» Станислав Миргородський жорстоко побив 72-річного діда.