Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що через агресію Росії проти України в Керченській протоці деяким російським суднам можуть заборонити заходити у порти інших країн.

Про це пише “Інтерфакс-Україна“.

“Одна з ідей, про які ми говоримо, – не запускати в деякі порти російські судна, які йдуть з Азова або Чорного моря. Або пускати не всі. І обмежити всі можливі контакти, які в принципі можливі”, – сказав глава МЗС України.

За словами Клімкіна, робота над санкціями проти Росії, зокрема не тільки економічними, триває. Однак, коли вони будуть введені, глава МЗС не зміг сказати.

Нагадаємо, 25 листопада ввечері Росія атакувала українські катери у Керченській протоці. У Мережі з’явилося відео атаки.

За даними ВМС України, шестеро українських військовослужбовців отримали поранення. Московити ж кажуть, що внаслідок атаки в морі “отримали легкі поранення” троє українських військових. Також Росія захопила три українські військові катери.

26 листопада депутати Верховної Ради проголосували за введення воєнного стану на 30 діб від 14.00 26 листопада. Однак не в усій країні, а лише на території десяти областей, які межують із окупованим Кримом та невизнаним Придністров’ям.

27 листопада опублікували новий указ Президента про воєнний стан.

29 листопада Німеччина відмовилася посилати до Азовського моря свої військові кораблі.