Екс-нардеп, підозрюваний у махінаціях в енергетиці Дмитро Крючков прийшов до суду, де йому обирають запобіжний захід, у коштовному вбранні.

Про це повідомила журналістка Анна Стешенко.

“Крючков не тільки зухвалий в суді, називаючи Порошенка і Кононенка спільниками в загальних енергетичних аферах. Випущений з «клітки» за клопотанням адвокатів в зал засідання суду, він залишив на лавці «за склом» куртку преміум бренду Brionі. Подібну і ношену на еBay можна купити за $ 3.300. Нова ж, що не здивує тих, хто знає ціни цього бренду, коштує $ 9.200. Ні, ну а що? Може собі дозволити, враховуючи звинувачення в нанесенні збитків державі на 346 з хвостиком мільйонів гривень”, – пише Стешенко, публікуючи відповідні фото із зали суду.

“До слова, нещодавно і Петро Олексійович був помічений журналістами теж в пальто Brioni. І, так, тепер уже втікач Янукович теж надавав перевагу цій фірмі”, – додала журналістка.

Крючков не только дерзок в суде, называя Порошенко и Кононенко подельниками в общих энергетических аферах. Выпущенный…

Опубліковано Анною Стешенко Середа, 17 квітня 2019 р.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро України 16 квітня затримали в аеропорту «Бориспіль» колишнього народного депутата України та екс-голову правління ПрАТ «ХК «Енергомережа» Дмитра Крючкова.