Глава МЗС Павло Клімкін надіслав листа директору Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Інгіборг Солрун Гісладоттір із пропозицією направити в Україну спостерігачів на президентські вибори.

Про це Клімкін повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Кілька днів тому, як і належить, спрямував листа до директорки Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Інгіборг Солрун Гісладоттір із запрошенням направити спостережну місію на президентські вибори в Україну”, – написав він.

При цьому, за словами Клімкіна, він зауважив, що МЗС України не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів.

“Вважаю це необхідним, коли йдеться про спостерігачів від країни-агресора та окупанта. До речі, таких прецедентів чимало у практиці ОБСЄ”, – додав глава МЗС.

Він також назвав правильним рішення ЦВК закрити виборчі дільниці у Росії, а тим, хто з цим не згоден, порадив звертатися до суду.

“Той, хто вбачає можливим демократичне волевиявлення в Росії під парасолькою ФСБ без ризику для виборців (сподіваюсь, це все ж таки тільки політична позиція, а не особисте переконання), …нехай відстоює свою точку зору у правовому полі, як і годиться у правовій державі”, – зазначив Клімкін.

Як повідомлялося, президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня.