Президент України Петро Порошенко під час візиту до Миколаєва заявив, що звільнив із посади заступника секретаря РНБО Олега Гладковського-Свинарчука, син якого може бути причетним до масштабних розкрадань ЗСУ.

Про це у соціальних мережах повідомила журналістка Тетяна Висоцька.

“Президент щойно в Миколаєві заявив, що сьогодні вранці звільнив Гладковського-Свинарчука з посади першого заступника голови РНБО.  Каже, хоче чесного розслідування і звертається до НАБУ з закликом розслідувати факти, оприлюднені Денисом Бігусом. Але якщо по-чесному, то як сам Президент може залишатися на посаді? Адже його бізнес — завод “Кузня на Рибальському” — теж фігурує у вказаному розслідуванні. Як прокладка для оборудок”, — написала журналістка.

Порошенко додав, що Гладковського також знято з посади голови міжвідомчої комісії з військово-технічної співпраці й експортного контролю.

“Сьогодні вранці перед відльотом до Миколаєва я підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО”, — заявив глава держави.

Нагадаємо, журналісти проекту “Наші гроші” з’ясували, що син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор причетний до схем із розкрадання в оборонному комплексі України.