Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал доповів про обмеження в’їзду до України громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 років.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко.

За його словами, винятком для допуску у країну для таких осіб є гуманітарні цілі, які будуть чітко виписані в інструкції. Як приклад він назвав похорон.

Порошенко також запропонував посилити вимоги до реєстрації щодо громадян РФ, особливо в областях, в яких ввели воєнний стан.

Пропозиції щодо цього Президент попросив внести впродовж 24 годин на затвердження.

“Що стосується громадян України — ніяких обмежень не існує”, — уточнив Цигикал.

Нагадаємо, 25 листопада ввечері Росія атакувала українські катери у Керченській протоці. У Мережі з’явилося відео атаки.

За даними ВМС України, шестеро українських військовослужбовців отримали поранення. Московити ж кажуть, що внаслідок атаки в морі “отримали легкі поранення” троє українських військових. Також Росія захопила три українські військові катери.

26 листопада депутати Верховної Ради проголосували за введення воєнного стану на 30 діб від 14.00 26 листопада. Однак не в усій країні, а лише на території десяти областей, які межують із окупованим Кримом та невизнаним Придністров’ям.

27 листопада опублікували новий указ Президента про воєнний стан.