Олег Тягнибок вимагає не ратифіковувати “формулу Штайнмаєра” та не продавати українську землю.

Про це він сказав у Києві під час Маршу УПА.

“77 років тому була створена УПА. Вони мріяли про “державу без холопа і без пана”. Сьогодні ми, їхні нащадки, знову боремось за державу “без холопа і без пана”, без олігархів і без злиднів. За Українську національну державу, де українець буде господарем на своїй Богом даній землі”, – пояснив лідер націоналістів.

Такими маршами на думку Тягнибока, націоналісти добились того, що “Україна стала іншою”.

“Майже 300 місцевих рад проголосували, щоб у дні державних свят біля державних установ піднімали прапор національної боротьби, бандерівський прапор – червоно-чорний.

Але це ще не все. Нам потрібен зміст, бо багато людей зараз формально використовують патріотичні гасла. Наша мета, щоб кожен українець розумів сенс українськості. І наше цьогорічне гасло – “Захистімо українську землю”. Ми вимагаємо від влади, щоб вона припинила виконувати свої захцянки в інтересах олігархів, латифундистів. Вони хочуть знищити українця-господаря, знищити фермера. Ми не проти, щоб земля продавалась. Продавайте її, але державі після визначення справжньої ціни цієї землі. Зараз залишилось 26% українських родючих земель. І ця влада, яка прийшла ненадовго, хоче роздерибанити нашу святиню. І тому наш марш піде під Офіс президента Зеленського”, – пояснив Тягнибок.

Тягнибок також наголосив, що вони звернуться до президента з вимогою не впроваджувати “формулу Штайнмаєра”. Лідер націоналістів додав, що вибори на окупованому Донбасі можна проводити через  5-7 років після деокупації.

“Для тих, кому ковбаса важливіша, ніж ідея, хочу наголосити, що у статті 7 скандального закону про “Особливий статус Донбасу” йдеться про те, що Україна змушена 100% фінансувати усі захцянки Донбасу, котрий матиме “особливий статус”. Ми цього не допустимо, тому і виходимо з маршами і протестами”, – пояснив лідер націоналістів.

Також Тягнибок натякнув і на попередню владу, яка сьогодні “рвется стати “найбільшими націоналістами”.

“Зараз усе перевертається з ніг на голову. Ті, хто вчора називав Бандеру ворогом – нині організовують марші на його честь. Ті, хто говорив, що ми “цинічні бандери”, нині претендують на звання першого бандерівця. Ті, хто вчора тиснув кнопку за закон про “Особливий статус Донбасу” та Мінські угоди, нині виходять на марш “Ні капітуляції”. Хлопці, ви підготували підґрунтя для капітуляції, щоб влада малоросів нині робила те, що робить”, – наголосив Тягнибок.