Журналісти ABC News і Independent подзвонили за телефонним номером з документів ФМС на Олександра Петрова, якого підозрюють в отруєнні Скрипалів. Однак їм відповіли, що це номер Міністерства оборони Російської Фередації.

Про це обидва кореспондента повідомили у Twitter.

«Я зателефонував за номером телефону, який був вказаний у досьє підозрюваного в отруєнні у Солсбері Олександра Петрова, оприлюдненому The Bellingcat, і який, за словами «Нової газети» належить міністерству оборони Росії. Чоловік, який відповів о 3 годині ночі, підтвердив, що я зателефонував до міністерства», – розповів московський кореспондент ABC News Патрік Рівел.

У свою чергу московський кореспондент Independent Олівер Керролл повідомив, що він зателефонував за тим же номером. Людина, яка взяла трубку, підтвердила, що це номер приймальні Міноборони. Своєю чергою зазначив, що співрозмовник повісив трубку після питання, чи працював Олександр Петров у відомстві.

Нагадаємо, 5 вересня британські прокурори назвали імена двох підозрюваних росіян, яких вважають виконавцями отруєння в Солсбері. Це – Александр Петров та Руслан Боширов.

У МЗС Росії заявили, що названі імена їм невідомі і заявили про «інформаційні маніпуляції» з боку Британії.

14 вересня у спільному розслідуванні The Insider з дослідницьким центром The Bellingcat йшлося, що розслідувачам вдалося дістати довідку з Федеральної міграційної служби на підозрюваного Олександра Петрова.

Розслідувачі Bellingcat заявили, що підтвердили зв’язок підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова і Руслана Боширова до спецслужб Росії.

Того ж дня журналісти російського видання «Новая газета» виявили докази, які можуть свідчити про ймовірну причетність підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова і Руслана Боширова до Міністерства оборони РФ.

Зокрема, телефонний номер із довідки ФМС на Петрова відноситься до АТС 195 в Хорошевському районі Москви, де розташована і штаб-квартира ГРУ Міноборони Росії.