В одному з азійських ресторанів куряча грудка виповзла з тарілки і не на жарт перелякала відвідувачів.

Відео, зняте очевидцем, опублікував таблоїд The Sun.

На ролику видно, як розділена на шматки сира куряча грудка раптом починає рухатись, вилізає з тарілки і падає на підлогу. За кадром чути істеричний крик жінки.

Куряча грудка, яка раптом «ожила» і сповзла зі столу, шокувала як жінку за столом та інших відвідувачів ресторану, так і користувачів мережі.

Спочатку відеозапис з’явився на Facebook-сторінці Рі Філліпс з американського міста Маямі, штат Флорида. Згодом ролик опублікувало видання The Sun.

Відео шокуючого моменту стало по-справжньому «вірусним» і за два тижні набрало понад 9 млн переглядів, 48 тисяч коментарів та 157 тисяч поширень.

Користувачі мережі висловили свої здогади, як таке могло статись. Деякі припустили, що м’ясо птиці було настільки свіжим, що її м’язи все ще рефлекторно рухалися. Інші коментатори сміялися: «О ні, якщо моя їжа тікає, то і мені треба давати драла». Більшість глядачів зізналася, що побачене їх шокувало. Припустили й те, що таке «зомбі-відео» просто фейк.

В якому саме ресторані їжа тікає з тарілки – не повідомляється.

Як повідомлялося раніше, американські інвестори вклали вже близько $8 млн у застосунок «Allset» від українського стартапу. Застосунок дає змогу зробити замовлення в ресторані дорогою до нього та заощадити час на приготування та розрахунок.