Спеціальний представник Державного департаменту США Курт Волкер під час зустрічі з головою Верховної ради Андрієм Парубієм зазначив, що Вашингтон  визнає, що Москва вчинила незаконну претензію на морську територію в Азовському морі.

Про це повідомляє «РБК-Україна».

За його словами, незаконні дії РФ отримають відповідну реакцію.

“Для США є абсолютно зрозумілим та прозорим, що атака на українські кораблі була повністю незаконною. Це була незаконна претензія на морську територію, морські води. Незаконне блокування, незаконне захоплення кораблів та незаконне захоплення моряків. Відповідно буде відповідна реакція”, – повідомив Волкер.

Також Курт Волкер провів зустріч з міністром оборони України Степаном Полтораком, під час якої також наголосив, що дії РФ є неприйнятними.

Як писав “Вголос”, 25 листопада ввечері Росія атакувала українські катери у Керченській протоці. У Мережі з’явилося відео атаки.

26 листопада депутати Верховної Ради проголосували за введення воєнного стану на 30 діб від 14.00 26 листопада. Однак не в усій країні, а лише на території десяти областей, які межують із окупованим Кримом і невизнаним Придністров’ям.

27 листопада опублікували новий указ Президента про воєнний стан.