Молодий українець у Польщі потрапив у жахливу аварію. Тепер він ще й може сісти у в’язницю.

Про це інформує Yavp.pl з пoсиланням на radiosud.pl.

Хлопцеві 21 рік. Він нещодавно став учасником жахливої смертельної аварії, в якій загинули двоє поляків. При цьому, як тільки вийшов з лікарні – потрапив під арешт.

Зазначимо, внаслідок аварії на місці загинули 31-річний та 39-річний громадяни Польщі. 21-річного громадянина України перевезли гелікоптером до лікарні в місті Кемпно.

Прокуратура, яка розслідує причини ДТП, вважає, що саме українець може бути головним винуватцем.

Слідчі засумнівалися в озвученій хлопцем версії, що за кермом автомобіля, який на швидкості злетів з дороги та врізався в дерево, був один із загиблих. Подальше вивчення обставин показало, що саме українець, швидше всього, сидів за кермом. Причому в його крові було 2 проміле алкоголю.

Звинувачення прокуратури базуються на показаннях свідків аварії, запису з камер відеоспостереження на заправці та результатів огляду тіл двох загиблих. Водночас сам 21-річний підозрюваний зізнався, що того дня дійсно пив алкоголь і керував автомобілем, однак стверджує, що незадовго до аварії за кермо сів його 31-річний приятель.

Районний суд у Кемпно прийняв сторону прокуратури і арештував українця на 3 місяці. Висунуті проти нього звинувачення загрожують ув’язненням на термін навіть до 12 років.

Як писав “Вголос”, Жахлива трагедія: у моторошній ДТП за кордоном загинув молодий українець (фото).