Пожежа в одеському готелі “Токіо Стар” могла статися через те, що батько вбив свою 10-річну дівчинку та дружину, а щоб приховати злочин спалив помешкання.

Про це повідомляє «Думская».

До суду із відповідною заявою звернувся місцевий активіст Михайло Коваль. На його думку, загибла Валентина Довга загадково опинилась у приміщенні пральні готелю.

«Обставини початку пожежі та смерті малолітньої Довгої Валентини Олександрівни дають всі підстави вважати, що дитина потрапила в приміщення пральні на другому поверсі готелю до початку пожежі, — йдеться в заяві Коваля.

«Оскільки, за словами працівників готелю, після відкриття вхідних дверей вогонь був майже біля входу в приміщення пральні, був сильним, тому ніхто, навіть дитина, навіть в паніці, не побіжить рятуватися від пожежі в приміщення, охоплене вогнем. Тобто, дитина однозначно потрапила до приміщення пральні до початку пожежі».

Микола Коваль припускає, що справжні причини загибелі Довгих може приховувати Олександр Довгий — чоловік Анни і батько Валентини. Нібито, замість того, щоб рятувати сім’ю, батько шукав вогнегасник.

 

Як писав “Вголос”, поліція розглядає три версії причин пожежі в готелі «Токіо Стар», внаслідок якої загинули восьмеро людей.

Також власник готелю “Токіо Стар” заявляв, що пожежа сталася не в його приміщенні.

Раніше повідомлялось, що прокуратура Одещини спільно з ГУНП повідомили про підозру у порушенні вимог пожежної безпеки головному інженеру готелю “Токіо-Стар”, де під час пожежі загинуло 9 осіб.