У мережі з’явилося відеозвернення українського воїна, уродженця Донбасу, у якому він розповідає, що творить на окупованих територіях «братський» народ.

Відео опублікував у Twitter користувач під ніком «Позивний Колим». Ролик уже набрав понад 400 ретвітів і більше 500 лайків.

«Це Стас – боєць 93-ї ОМБр «Холодний Яр». Він – житель Донбасу. Він точно знає причини того, чому українці не будуть братами росіянам!» – пише автор допису.

На відео боєць розповідає про свій військовий шлях і те, чому вирішив стати на захист Батьківщини.

«Звуть Стас. Сам із міста Добропілля, потім перебрався в Покровськ. У Добропіллі, коли почалася ця двіжуха в 2015 році, вступив у самооборону і звідти пішов у посилення батальйону ОУН, «Січ», «Карпатська Січ». У Пісках допомагали хлопцям працювати. Ніяких «братніх» народів після того, як я приїхав у Піски вперше й побачив о першій годині дня, як хати горять! Просто все перекреслило, я був у шоці! Колись я їздив на футбол, проїжджаєш, дивишся – таке містечко чудове! Які на хр*н братні народи, коли тупо мінами розбивають, САУшки працюють півночі, «Гради» літають у дворах, стирчать. Нема про що розмовляти з приводу Росії», – розповідає захисник України.

https://twitter.com/sahsa5555555551/status/1137636144953417728

«Потім звільнився, півроку вдома відпочив і повернувся назад. Всі в основному кажуть: «прийдуть додому – буду гнати». Природно, треба тут стояти, щоб вдома потім не чекати. Ось тому і пішов», – зізнається воїн ООС.

Раніше «Вголос» писав, над Донбасом замайорів величезний синьо-жовтий стяг, який видно в «ЛНР».