У Вінниці через падіння дерева на очах у матері та сестри загинула 11-річна Настя.

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Зазначається, що мати разом зі своїми доньками вийшли з тролейбуса на зупинку раніше, оскільки той зламався. Пішли додому пішки, коли раптом на 11-річну дитину впало дерево.

Лариса Хохлюк, керівник класу, в якому навчалась загибла, розповіла, що дівчинка була дуже вихованою з хорошої родини.

“Дуже вихована хороша дитина. Дуже хороша сім’я. Це трапилось, коли поламалась тролейбусна лінія і вони вийшли на зупинці. Все було на очах її меншої сестрички. Лікарі “швидкої” на місці констатували смерть. “Швидку” викликала наша вчителька музики, яка була якраз там”, – сказала Лариса Хохлюк.

Вчителька музики Тетяна Астраханова зазначила, що вона стала свідком трагедії та намагалась допомогти дитині та її матері. Жінка згадує, що дитина була вся у крові. А коли приїхали медики, то лише констатували смерть.

“Вчора стала свідком трагедії. Ми з онуком їхали на машині і побачили це нещастя. Побачили, що дівчинка на землі, біля неї мама. Ми з машини стали викликати карету швидкої. Нам відповіли швидко, сказали, що автомобіль виїхав. Неможливо було на це дивитись. Дитина присіла на землі, вся в крові, її не можна було впізнати. Біля неї була мама і ще одна дитина. Це сталось прямо на зупинці. Я не думала, що дівчинка загине. Бо звичайне дерево, не такий і широкий той стовбур”, – розповіла вчителька.

Директор підприємства, яке відповідає за зелені насадження, КП “Вінницязеленбуд” Ігор Любовський коментувати ситуацію не захотів.

Наразі до місця загибелі дитини вчителі та школярі приносять іграшки, квіти та цукерки.