Компанія Google пояснила Росії, що найближчим часом змінить позначення територіальної приналежності Криму. Також за словами представників Google Russia, те, що півострів значився українською територією, — технічна помилка.

Про це повідомляє ТАСС.

Зазначимо, наприкінці січня в нижню палату парламенту РФ запросили представника компанії Google у зв’язку з вказівкою на мапі пошуковика приналежності анексованого Криму до України.

За підсумками цієї зустрічі, яка відбулася 7 лютого, голова комітету Держдуми з безпеки і протидії корупції Василь Піскарьов заявив, що “помилка буде виправлена найближчим часом”.

Директор зі взаємодії з органами державної влади в Google Russia Марина Жунич заявила, що цей інцидент не має під собою політичного підґрунтя, а є технічним збоєм.

Нагадаємо, що картографічний сервіс від Google раніше відображав Крим частиною України, і частиною Росії. Приналежність півострова залежала від того, яку версію сайту відкрив користувач — російську чи українську. За кордоном він показується як спірна територія.

Як писав “Вголос”, раніше у Росії заявили, що представника Google хочуть бачити у Держдумі через мапу окупованого Криму з приналежністю до України.