День Києва традиційно в Україні святкують в останні вихідні дні травня. Цього року святкування Дня міста кияни та гості столиці будуть відзначати офіційно 26 травня. Як буде проходити святкування та куди піти у Києві на День міста, розповідає «24-й канал».

На честь 1537-ї річниці в місті відбудеться багато святкових заходів. Щороку в Києві під час святкування Дня міста відбувається доброчинний Пробіг під каштанами, в якому беруть участь професійні велосипедисти й аматори, люди з інвалідністю та діти до семи років.

Охочих залучають до пляжного футболу, спортивного змагання з серії перегонів на вітрильниках чи на веслах — регати, міського турніру з кікбоксингу й інших цікавих подій.

Якщо запитати українця про Грузію і попросити назвати одного виконавця, чий характер і вокальні дані найкраще передають характер їх культури, то майже 100 % опитаних назвуть ім’я неймовірної Ніно Катамадзе. Інтелектуальний коктейль із джазу, народних мотивів і традиційного хуліганства на сцені стали запорукою успіху та довіри захопленої публіки. Кожен її виступ нагадує свято — щасливі обличчя, блискучі очі та бурхливі овації. 26 травня братський народ відзначає «День Незалежності Грузії», а в Києві містяни та гості святкують День міста, тож ми приєднуємося до привітань на концерті головної аджарської співачки в Міжнародному центрі культури і мистецтв.

Також відбудуться такі заходи:

  • Кінофестиваль «Молодість». Місце проведення: кінотеатр «Київ», 25 травня. Вхід — 90 грн.
  • Фестиваль електронної музики Radioday. Місце і час проведення: Маріїнський парк, 25 травня. Вхід вільний.
  • Race Horizon Park. Місце і час проведення: Київський річковий вокзал, Коли: 25-26 травня.
  • Martini Food Love. Запрошений гість — Євген Філатов. Місце і час проведення: «Арт-завод «Платформа», 26 травня, 11.00. Вхід — 100 грн.
  • Концерт «рок-гурту» «Океан Ельзи». Місце і час проведення: ВДНГ, 26 травня, 11.00. Вхід —250…950 грн.
  • «Пробіг під каштанами». Місце і час проведення: Майдан Незалежності, 26 травня. Участь — безкоштовна.

Як повідомляв “Вголос”, торік на День міста в Києві був перекритий Хрещатик і посилили режим.