Головна пропагандистка Путіна та телеведуча на росТБ Ольга Скабєєва цинічно “пожартувала” в ефірі програми “60 минут”.

Недолугий жарт Скабєєва видала, коли в ефірі програми говорили про заборону на допуску в Україну спостерігачів від Росії на вибори Президента.

У відповідь на це пропагандистка заявили, що Росії мабуть знову доведеться переодягтися в “зелених чоловічків”, як вона це зробила під час окупації українського Криму.

“Міністр закордонних справ України Клімкін висловився про російських спостерігачів на виборах президента України. Каже, що у марсіан більше шансів поспостерігати за президентськими виборами, ніж у росіян. Такий ось український гумор. Краще б тримав язика за зубами, а то ж і справді доведеться перевдягатися в “зелених чоловічків”, спостерігати за цією космічною битвою. Тобто я зараз, звісно, пожартувала. Українські пропагандисти, можете не строчити свої заголовки! Ми до вас приїдемо, але це буде мирний заїзд, якщо вам вистачить розуму не влаштовувати провокацію”, — заявили з посмішкою на обличчі Скабєєва.

Як писав “Вголос”, Верховна Рада заборонила представникам Росії брати участь у спостереженням за президентськими виборами в Україні.

На цю заборону гнівно відреагували в Росії.