Вбивство 18-річної Діани сколихнуло всю Тенопільщину. Студентку днями у селі Воля на Теребовлянщині зарізав 34-річний чоловік. Та жителів маленького села вбивство вразило найбільше. Люди і не очікували, що щось подібне станеться у них, повідомляє Т1 Новини.

У селі малолюдно. Кого зустрічаємо кажуть, люди настрашені подією, тому з будинку не виходять. Зухвале вбивство дівчини зачепило кожного.

Шоковані жителі не спішать когось звинувачувати. Хлопець був нормальним, хоча багато хорошого про нього сказати не можуть. Мав вже дітей, розлучений, але щоб отак когось вбив ніхто і подумати не міг.

“Нормальний ніби хлопчина, бачила його і до церкви ходив. І її бачила постійно в церкві, а що там між ними сталося, який конфлікт не знаю. Але що я буду судити, то молоді люди”, – кажуть жителі села.

У селі Воля люди і досі не можуть оговтатись після жорстокого вбивства 18-річної Діани

У селі Воля люди і досі не можуть оговтатись після жорстокого вбивства 18-річної Діани Вбивство 18-річної Діани сколихнуло всю Тенопільщину. Студентку у селі Воля на Тереболянщині зарізав 34-річний чоловік. Та жителів маленького села вбивство вразило найбільше. Люди і не очікували, що щось подібне станеться у них, повідомляє Т1 Новини. У селі малолюдно. Кого зустрічаємо кажуть, люди настрашені подією, тому з будинку не виходять. Зухвале вбивство дівчини зачепило кожного. Шоковані жителі не спішать когось звинувачувати. Хлопець був нормальним, хоча багато хорошого про нього сказати не можуть. Мав вже дітей, розлучений, але щоб отак когось вбив ніхто і подумати не міг. "Нормальний ніби хлопчина, бачила його і до церкви ходив. І її бачила постійно в церкві, а що там між ними сталося, який конфлікт незнаю. Але що я буду судити, то молоді люди", – кажуть жителі села.❗️ Хочете повідомити нам про свою проблему? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Опубліковано Т1 Новини Середа, 18 вересня 2019 р.

Як писав “Вголос”, Від крику здригнулося все село: хлопець жорстоко вбив 18-річну дівчину на очах у друзів.