Менш ніж за два тижні, 16 червня, рок-легенди KISS дадуть свій перший і останній концерт у Києві на НСК «Олімпійський» у рамках свого прощального туру «End Of The Road».

«Ми збираємося зійти зі сцени такими ж, як піднялися на неї, – непримиренними і розгнузданими!» – розповіли рок-зірки.

Напередодні концерту від організаторів стали відомі подробиці про шоу, яке везе до Києва знаменита четвірка.

Що конкретно везуть музиканти

Обладнання: рок-гурт у 20 (!) фурах привезе обладнання, загальна вага якого 400 тонн світла, звуку і піротехніки! Планується за три дні звести сцену висотою 7-поверхового будинку (а це 20 метрів заввишки). Над її складанням і організацією виступу загалом працюватимуть понад 500 людей.

Людей: Приїдуть музиканти також зі своєю командою із 85 осіб. Ще 250 осіб буде залучено з боку українського організатора.
Зокрема, супроводжуватиме виконавців поліцейський ескорт (пояснюється це лише бажанням не стояти в заторах) і, звичайно, особиста охорона з начальником Денні Френсісом (був охоронцем «Led Zeppelin»). Про відомого бодігарда навіть написано книгу.

Обов’язкові беруші для охоронців біля сцени: Українські охоронці, що стоятимуть біля сцени, повинні будуть мати беруші. Перед концертом серед них буде проведено інструктаж. Їм розкажуть, в який момент буде гучний звук чи вибух піротехніки, щоб вони могли подбати про свій слух.

Близько 300 кг їжі та 1 тонни води: у побутовому райдері музикантів немає великої кількості алкоголю, лише декілька пляшок дорогого шампанського і вина.

«Фішки» від музикантів

 • Політ над стадіоном: Під час виконання найвідомішого хіта «I Was Made For Loving You» гітарист гурту Пол Стенлі з’явиться на невеликому підмостку в третій фан-зоні, а потім, тримаючись за лебідку, пролетить аж до головної сцени. Зауважимо, що Полу в січні «стукнуло» 67 років.
 • Сценічний костюм Джина Сіммонса, фронтмена гурту, важить 25 кілограмів.
 • Окремий «мейк-ап рум»: Знаменитий макіяж учасникам гурту KISS накладе спеціально найнятий гример. Хоча в перші роки своєї кар’єри вони завжди наносили його самі (У кожного учасника гурту свій неповторний макіяж: Джин Сіммонс в образі «Демона» (Demon), Ерик Сінгер – «Кота» (Catman), Ейс Фрейлі – «Космічного Туза» (Space Ace), а Пол Стенлі – «Зоряного Дитя» (Star Child).
 • На сцені для музикантів у різних точках будуть холодильники, щоб вони могли освіжитись.

Ймовірний сет-лист концерту KISS в Києві 16 січня:

Композицій, які виконають музиканти, буде рівно 20.

 1. Detroit Rock City
 2. Shout It Out Loud
 3. Deuce
 4. Say Yeah
 5. I Love It Loud
 6. Heaven’s on Fire
 7. War Machine
 8. Lick It Up
 9. Calling Dr. Love
 10. 100,000 Years
 11. Cold Gin
 12. God of Thunder
 13. Psycho Circus
 14. Let Me Go, Rock ‘N’ Roll
 15. Love Gun
 16. I Was Made for Lovin’ You
 17. Black Diamond
 18. Beth
 19. Do You Love Me
 20. Rock and Roll All Nite