Канал HBO закриє серіал «Кремнієва долина» після випуску шостого сезону. Він стане найкоротшим за історію ситкому й складатиметься із 7 серій. Про це пише Variety.

«Кремнієва долина» стала важливою подією в наших кар’єрах і життях. Ми будемо дуже сильно сумувати за цим серіалом, але шостий сезон може стати гідним фіналом. Ми навічно в боргу перед нашими неймовірними акторами, знімальною командою і партнерами з HBO», – сказали виконавчі продюсери Майк Джадж і Алек Берг.

Зазначається, що рішення шоуранерів серіалу завершити серіал не стало великою несподіванкою. Про те, що 6 сезон, імовірно, стане останнім, вони говорили ще у 2017-му.

Зараз же останній сезон ще є на стадії виробництва, його прем’єра відбудеться в кінці 2019 року.

Ситком «Кремнієва долина» вперше з’явився на екранах у квітні 2014 року. Він розповідає історію кількох айтішників, які започаткували власний стартап, і в сатиричній манері обігрує різні ситуації зі світу високих технологій. На початку заставки він, подібно до «Сімпсонів», використовував алюзії на сучасні реалії в Кремнієвій долині.

Зокрема, минулого року перед початком одного з епізодів серед відомих лого технологічний компаній у заставці серіалу з’явилося лого Facebook, але англійська версія логотипу змінилася російськими буквами. Така відсилка говорила про «російський слід» у президентських виборах у США.

Додамо, вимога перезняти останній сезон «Гри престолів» зібрала понад 1 млн підписів.