Сьогодні — день янгола Катерини. Дівчат і жінок із цим іменем вітають із іменинами.

Ім’я Катерина (з грецької — «чиста, непорочна») прийшло до східних слов’ян з Візантії і стало дуже популярним. Свята Катерина шанується як покровителька любові та шлюбу, що допомагає дівчатам відшукати свого судженого. Вважається, що дівчата на ім’я Катерина — розумні, талановиті й імпульсивні. У праці їм допомагає високий інтелект і комунікабельність, а у взамєминах розраховують на чуйність і ніжність.

Катерини прискіпливо обирають роботу. Якщо це не так і її робота не подобається, то довго вона там протриматися не зможе. Іноді Катерина схильна робити вчинки, про які згодом сама шкодує.

«Зимові» Катрусі — дуже сміливі, рішучі, вміють постояти за себе, навіть застосувати кулачки, якщо іншим шляхом неможливо розправитися з кривдником.

Катерина — достатньо здібна дівчинка. Часто вона гарно малює, пише вірші — говорити римою для неї особливе задоволення. Катрусі схильні до математики — вони можуть годинами займатися вирішенням завдань, немов це кросворд.

Доросла Катерина (як, зрештою, кожна дівчина) мріє про хорошого чоловіка, облаштований будинок, про службову кар’єру. Катерина — терпляча, розумна і здібна. Вона успішно може працювати в усіх сферах: у будь-якому бізнесі, на виробництві, в мистецтві, в медицині, в школі. Якщо вона росте в щасливій родині, то у неї не буде комплексу невпевненості у своїх силах, ущемлення в правах. Адже Катерина дуже ранима людина, прагне до досконалості — у роботі, в родині, особливо в особистих стосунках.

Вона болісно переживає не лише сварки, навіть сказане не тим тоном або не в той час слово може глибоко поранити Катерину. Й якщо вона зустріне чуйного, доброго чоловіка, то у них може бути ідеальна сім’я.

А ось одне з привітань до іменин:

Вітаєм нині Катерину,
Хорошу й дорогу людину,
І побажаєм їй добра, тепла,
Й здорова завжди щоб була,
Щоб доля квітла пишним цвітом,
В душі завжди щоб було літо!