Перемогу письменниця отримала за опис сексу у своєму романі “Ініціація”, зазначає Громадське.

“..Підлога — за постіль: до такого блиску вичистили її власними тілами — раділа й сяяла. Вікна — броня: рекламу можна знімати про такі вікна. Подвійний склопакет, абсолютна звукоізоляція, і то таки правда: вже як Тася стогнала під Перегудою, а знадвору того ніхто не почув. І хоч Павло впорався швидше, ніж сподівався, та не відкинувся на спину, як зазвичай, не закурив, аби насолодитися розслабленням, яке завжди відчував після сексу, – притулився до розпеченої Тасі: набратися від неї сили, відчути здатність підкорити жінку ще раз. Ще!”, — ідеться у романі письменниці.

Претендували на премію восьмеро номінантів: Юрій Винничук, Олексадр Денисенко, Петро Крижановський, Андрій Цаплієнко, Дмитро Білий, Сергій Мартинюк, Христя Венгринюк та власне Люко Дашвар.

Христя Венгирюк також удостоїлась перемоги за найгірший опис сексу в оповіданні “Народжуватися та помирати взутим” за результатами голосування читачів.

“Я повільно скинула свою нічну сорочку, гола підійшла до незнайомця і впхала його ніс у своє вологе лоно. Він нюхав так жадібно й так довго, наче парфумер, відшукавши новий запах”, — так описала сцену сексу в оповіданні Вергирюк.

Оцінювали твори на предмет опису сексу журналістка і засновниця проекту “Рагу.лі” Тетяна Микитенко, літературні критики Юрій Володарський і Тетяна Трофименко, письменниця Анна Магліон і журналістка, блогерка Вероніка Новікова.

Зазначимо, премією “Золотий хрін” нагороджують за найгірший опис (“недоречний, брутальний, позбавлений смаку”) сексуальної сцени в художніх текстах сучасної літератури. Її вручили вже вдруге (за 2017 та 2018 роки). У конкурсі беруть участь опубліковані впродовж року тексти будь-якого жанру.