Мешканець окупованого бойовиками “ДНР” Донецька показав фото частини селища Жовтневий, яке розташоване поруч зі знищеним під час боїв у 2014-2015 роках летовищем.

Зокрема, світлини донеччанин Ігор Полтавець зробив у провулку Манежний, вулиці Стратонавтів і сусідніх вуличках, пишуть “Донецкие новости”.

“Ми вирушаємо у “приаеропортов’я”, де йшли найзапекліші бої, де досі звучить артилерія, де досі лунають звуки пострілів. Ми йдемо в район старого гіпермаркету “Метро Cash & Carry” — першого “Метро”, який відкрили в Донецьку”, — розповідає Полтавець.

Він зазначає, що у деяких будинках тут мешкають люди. Проте на вулицях когось зустріти важко.

“Людей на вулиці, як ви розумієте, — нуль. Просто нуль”, — розповідає донеччанин.

Чоловік також показав теперішній стан Храму святителя Ігнатія Брянчанінова.

“Храм біля “Метро”. Він був пошкоджений, його відновили. Досі навколо нього видно риштування. Купол відновили. А ось вікна ще не вставили. І частини паркану просто немає — його розбомбило”, — пояснює Полтавець.

Також він продемонстрував кладовище, розташоване поруч із храмом.

“Прифронтове кладовище. Дірки в паркані, десь прольоту взагалі немає. Але саме кладовище постраждало частково — десь пам’ятники стоять, десь пошкоджені”, — каже він.

Також Полтавець показав перетин провулку Манежної і вулиці Стратонавтів – дорога «втоптана», на ній видно сліди як від легкових автомобілів, так і від військової техніки.

“Попереду — “Метро”, з лівого боку за парканом — вже аеропорт. Тут усе розбите. Будинки — розбиті, паркани — в решето. Але колія наїжджена, отже, їздять”, — зазначає донеччанин.

Школа № 74 не працює, але, незважаючи на це, на будівлі висить прапор “ДНР”.

Журналіст опублікував моторошні фото з окупованого Донецька.

Також нещодавно показали нові фото з “визволеної” російськими бойовиками Горлівки, на яких видно, як люди шукають їжу на смітниках.